Дата: від до Скинути

Інтелектуальна гра – конкурс знавців української мови «Мово українська, мово солов’їна»

12 листопада до комунальної установи «Горностаївська селищна центральна бібліотека» завітали учні 8 – А класу Горностаївської ЗО №1 (класний керівник Шарко В.М.) на інтелектуальну гру – конкурс знавців української мови «Мово українська, мово солов’їна» (до Дня української писемності та мови).

15:58 12.11.2018

09 листопада 2018 року відбулося засідання членів журі І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (номінація «Географія»)

09 листопада 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Херсонської області відбулося засідання членів журі І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (номінація «Географія»).

15:53 12.11.2018

Мова — це найбільше і найдорожче добро кожного народу

Мова — це найбільше і найдорожче добро кожного народу, це жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздуми, досвід, почування. Пройшла наша мова тернистий і важкий шлях. Тому свято української писемності та мови, яке відзначається 9 листопада, не обійшло і Козачелагерську сільську бібліотеку. Бібліотекарем Т.Чміль підготовлено книжкову виставку «Мови велич та краса», яка допомагає нашим читачам глибше пізнати історію рідної мови, а також дає змогу більш детальніше вивчити нашу мову. Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця — українська. Так давайте ж разом вивчати, зберігати та примножувати українську мову.

15:49 12.11.2018

08 листопада 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбулась робоча нарада за участі Кирпоти В.Я. -начальника відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради; Шарко Л.Б. – начальника відділу державного нагляду  за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського районного управління Головного Управління Держпрожспоживслужби у Херсонській області; Півень К.С.- головного спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради; Ліпницької Л.І. - старшого інспектора господарчої групи комунального закладу «Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти».

16:37 08.11.2018

щирі привітання та подарунок від об’єднаної громади отримала жителька села Заводівка Путівка Ганна Сергіївна, якій виповнилося 95 років

Щирі привітання та подарунок від Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади отримала жителька села Заводівка - Путівка Ганна Сергіївна, якій 2 листопада виповнилося 95 років.

16:52 07.11.2018

на базі Горностаївської селищної центральної бібліотеки відбувся семінар – практикум для сільських бібліотечних працівників: «Планування роботи бібліотек на 2019 рік: пріоритети діяльності в роботі з громадою»

6 листопада на базі Горностаївської селищної центральної бібліотеки відбувся семінар – практикум для сільських бібліотечних працівників: «Планування роботи бібліотек на 2019 рік: пріоритети діяльності в роботі з громадою».

15:17 06.11.2018

Здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти прийняли участь у І та ІІ етапах ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка.

13:29 06.11.2018