Дата: від до Скинути

6 грудня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №2 Горностаївської селищної ради відбувся семінар – практикум  на тему        «Шляхи оптимізації  роботи з мовленнєвого розвитку дошкільників»

6 грудня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №2 Горностаївської селищної ради відбувся семінар – практикум на тему «Шляхи оптимізації роботи з мовленнєвого розвитку дошкільників»

6 грудня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №2 Горностаївської селищної ради відбувся семінар – практикум  на тему        «Шляхи оптимізації  роботи з мовленнєвого розвитку дошкільників».

09:55 11.12.2018

6 грудня 2018 року в залі засідань Горностаївської селищної ради відбулися урочистості та святковий концерт, присвячений Дню волонтера, Дню Збройних Сил України та Дню місцевого самоврядування України.

09:12 10.12.2018

05  грудня 2018 року відбувся спільний захід на тему: «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству на рівні територіальної громади»

05 грудня 2018 року відбувся спільний захід на тему: «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству на рівні територіальної громади»

05  грудня 2018 року відбувся спільний захід на тему: «Протидія домашньому та гендерно зумовленому насильству на рівні територіальної громади»  за  участі  методиста  з  психологічної  служби комунальної установи «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради  Кіщук Я.О., старшого інспектора Горностаївсього районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області, майора внутрішньої служби  Костюк  Н.М, заступника директора – начальника  відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Горностаївської  селищної ради Херсонської області», заступника голови міжвідомчої робочої групи Сагайдак О. М., начальника служби  у справах дітей Горностаївської районної  державної адміністрації Струмецької Т.В., головного спеціаліста з питань сім’ї та гендерної політики Управління праці та соціального захисту населення Горностаївської районної державної адміністрації Сагайдак А.О., інспектора з ювенальної превенції Горностаївського відділу поліції Баюк Г.С. та заступника начальника відділенння поліції Стрижеуса О.А.

13:52 06.12.2018

Зустріч з жителями Червоноблагодатненського старостинського округу

05.12.2018 року голова Горностаївської ОТГ Ляхно Д.В. разом з керівниками служб району та в.о. старости Гудзоватим В.Й. провели зустріч з жителями Червоноблагодатненського старостинського округу. У ході зустрічі порушувалися важливі питання життєдіяльності старостинського округу, які потребують вирішення. Під час зустрічі громадяни отримували відповідні консультації та роз’яснення. У підсумку всі залишилися задоволеними та жителі висловили подяку за всебічну підтримку.

10:47 06.12.2018

30.11.2018 року на базі Горностаївського ЗО № 1 відбувся другий день зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Вчитель інклюзивного класу»

30 листопада 2018 року на базі Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради Херсонської області відбувся другий день зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Вчитель інклюзивного класу» (конкурсні випробування: «Урок», «Методичний практикум»).

14:26 04.12.2018

29.11.2018 року на базі  Великоблаговіщенського  закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбувся семінар – практикум для вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Сучасні підходи до формування логіко – математичної  компетентності дошкільників»

29.11.2018 року на базі Великоблаговіщенського закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбувся семінар – практикум для вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Сучасні підходи до формування логіко – математичної компетентності дошкільників»

29 листопада 2018 року на базі  Великоблаговіщенського  закладу дошкільної освіти «Сонечко» Горностаївської селищної ради  відбувся семінар – практикум для вихователів закладів дошкільної освіти Горностаївської селищної ради на тему: «Сучасні підходи до формування логіко – математичної  компетентності дошкільників».

13:20 30.11.2018

29 листопада 2018 року проведено Конкурс  за номінацією «Вчитель інклюзивного класу»

29 листопада 2018 року проведено Конкурс за номінацією «Вчитель інклюзивного класу»

На базі  Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради продовжується проведення   конкурсу «Учитель року – 2019».

16:55 29.11.2018