Паспорта оцінки регуляторних актів

1. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про затвердження Порядку визначення розміру плати за право тимчасового використання місць для розміщення об'єктів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності Горностаївської селищної об'єднаної територіальної громади"

2. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Горностаївської селищної об'єднаної територіальної громади"

3. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про встановлення обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Горностаївської селищної об'єднаної територіальної громади у нічний час"

4. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про затвердження розміру орендних ставок за використання земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення на території Горностаївської селищної об'єднаної територіальної громади"

5. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про затвердження Регламенту відділу "Центр надання адміністративних послуг" Горностаївської селищної ради"

6. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Горностаївської селищної об'єднаної територіальної громади"

7. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про встановлення туристичного збору на 2021 рік"

8. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на 2021 рік"

9. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про встановлення єдиного податку на 2021 рік"

10. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік"

11. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік"

12. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про встановлення розміру батьківської плати за навчання в комунальному закладі позашкільної освіти "Горностаївська дитяча музична школа" на 2020 - 2021 навчальний рік"

13. Паспорт оцінки регуляторного акта "Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності у сфері оцінки землі на території Горностаївської селищної об'єднаної територіальної громади"