Херсонська область, Каховський район

Доступ до публічної інформації

Розпорядження селищного голови від 29.12.2018 № 238 "Про затвердження Переліку публічної, службової та конфіденційної інформації, що утворюється у апараті Горностаївської селищної ради"

Розпорядження селищного голови від 29.12.2018 № 239 "Про забезпечення доступу до публічної інформації в Горностаївській селищній раді"

Розпорядження селищного голови від 29.12.2018 № 240 "Про Порядок забезпечення доступу до публічної інформації в Горностаївській селищній раді"

Розпорядження селищного голови від 02.01.2020 № 1 "Про призначення відповідальним за роботу із зверненням громадян"

Розпорядження селищного голови від 15.10.2020 № 130 "Про деякі питання розміщення та надання публічної інформації, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

Звіти про розгляд запитів на інформацію

Звіт про розгляд запитів на інформацію (січень 2021)

Звіт про розгляд запитів на інформацію (січень-лютий 2021)

Форма запиту на інформацію