Дата: від до Скинути

23.11.2018 року на центральній алеї парку біля пам’ятника « Жертвам Голодомору 1932-1933 років» відбувся мітинг-реквієм

23 листопада 2018 року на центральній алеї парку біля пам’ятника         «Жертвам Голодомору 1932-1933 років» відбувся мітинг-реквієм, присвячений  85-ій річниці геноциду українського народу.       Голод 32-33 років одна з найбільш трагічних сторінок історії українського народу. Мільйони людей, які загинули у 33 році голодною смертю, не могли безслідно розчинитися у часі. Про них пам'ятають ті, хто вижив, їх діти та онуки.

16:21 26.11.2018

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

22 жовтня 2018 року в Козаче-Лагерському закладі загальної середньої освіти імені Героя Соціалістичної Праці Кваку М.С. відбувся благодійний ярмарок на підтримку воїнів АТО. Приміщення закладу освіти в цей день наповнилось запахами смачної випічки, смажених пиріжків, тортиків, тістечок та неймовірних кулінарних шедеврів. Саме так підготувались здобувачі освіти, вчителі та батьки закладу освіти до благодійного ярмарку. Байдужих в цей день не було нікого. Зібрані кошти в розмірі 810 гривень передані благодійному товариству «Шлях перемоги» для допомоги воїнам АТО. Хай шкільний внесок буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

11:04 26.11.2018

100-РІЧЧЯ ВИПУСКУ ПЕРШИХ ПОШТОВИХ МАРОК УКРАЇНИ

Згідно наказу Президента України Петра Порошенка «Про відзначення 100-річчя випуску перших поштових марок України» в Козаче-Лагерському закладі загальної середньої освіти імені Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С. відбулася філателістична виставка.

11:02 26.11.2018

Привітали аграріїв та гостинно зустріли легендарний гурт!

22 листопада 2018 року в залі Горностаївського СБК відзначили свято представників аграрного сектору з професійним святом. Голови: Горностаївської об’єднаної територіальної громади, районної державної адміністрації та районної ради звернувшись до представників сільськогосподарської праці з привітальним словом, побажали сприятливих погодних умов та багатого врожаю аграріям громади та району.

19:15 23.11.2018

ТИЖДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У ГОРНОСТАЇВСЬКОМУ ЗО № 1

У листопаді 2018 року у Горностаївському ЗО №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. з метою формування навичок безпечної поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій пройшов Тиждень пожежної безпеки.

13:16 23.11.2018

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Горностаївському ЗО №1 відбулася відкрита виховна година «Ми не зганьбили славу наших предків, нових героїв дали небесам»

З нагоди Дня Гідності та Свободи, з метою патріотичного виховання, громадянської компетентності здобувачів освіти та вшанування пам’яті загиблих у Горностаївському ЗО №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. відбулася відкрита виховна година «Ми не зганьбили славу наших предків, нових героїв дали небесам».

11:38 23.11.2018

До 85 річниці вшанування жертв голодомору у Горностаївській селищній центральній бібліотеці підготовлено книжкову виставку «Голодомор...невиплакані сльози України»

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

11:14 23.11.2018