Проведено І етап ІІ (обласного) туру «Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу у 2019 році»

Дата: 22.04.2019 15:06

01 – 02 квітня  2019 року на  базі «Херсонської академії неперервної освіти» був проведений І етап ІІ (обласного) туру «Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу у 2019 році».

Для участі у першому етапі ІІ туру Конкурсу  надійшло 11 заяв та відповідних документів від вчителів фізичної культури міста Гола Пристань,  Білозерського,  Каланчацького,  Іванівського, Олешківського районів та Горностаївської ОТГ.

За сумою  набраних балів до ІІ етапу  ІІ туру Конкурсу,  який відбудеться  з 13 по 15 травня 2019 року,  пройшли  п’ятеро вчителів області, серед яких   Федорук Сергій Олександрович – спеціаліст ІІ категорії, учитель фізичної культури Ольгинського закладу повної загальної освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області.

Вітаємо Сергія Олександровича та бажаємо  перемоги у ІІ турі Конкурсу.