Проведено годину пам’яті «Дзвони Чорнобиля»

Дата: 24.04.2019 10:30

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я людей.

Напередодні річниці Чорнобильської трагедії, щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, бібліотекарями Горностаївської селищної центральної бібліотеки О.Жигун та С.Чістік для учнів 8 – А класу Горностаївського ЗО №1 (класний керівник В.М.Шарко) проведено годину пам’яті «Дзвони Чорнобиля» . Захід організовано з метою розширити знання молоді про Чорнобильську трагедію, ліквідаторів, які рятували атомну станцію, виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок історії України. Учні переглянули документальний фільм «Чорнобиль – чорний біль України» та ознайомилися з літературою книжкової виставки «Дзвони Чорнобиля – стогоном будять».