На базі Великоблаговіщенського ЗО відбулося методичне об’єднання вчителів іноземної мови

Дата: 18.04.2019 16:52

18 квітня 2019 року на базі Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради  відбулося методичне обєднання  вчителів іноземної мови.

Майстер – класи  по темах: «Використання методу асоціативних символів на уроках англійської мови в початковій школі» –   продемонстрували вчитель англійської мови Великоблаговіщенського закладу освіти  Ганіч Наталія Іванівна;

• «Сучасне викладання  іноземної мови – майстер-клас з використання дидактичного матеріалу у парній та груповій роботі» представила з відео-презентацією вчитель Горностаївського закладу освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. – Ляшко Наталія Анатоліївна.

Учасники  заходу переглянули відео-презентації:

- «Інтерактивні методи роботи на уроках англійської мови» –  вчитель Великоблаговіщенського закладу освіти Котій Лариса Володимирівна;

- «Нова українська школа – поради вчителям щодо викладання

англійської мови в початкових класах від агентів змін» (Ляшко Н.А.).

На заході опрацьовано лист Міністерства освіти і науки України про зовнішнє незалежне оцінювання з іноземної мови у форматі навчальної відео презентації.

Підвела підсумок навчального заходу методист КУ «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області» Сіденко Євгенія Леонтіївна.