Історія створення, мета та завдання, засновники громадської організації

У березні 2018 року була зареєстрована громадська організація «Спілка підприємців Горностаївської об’єднаної територіальної громади» (надалі – ГО «Спілка підприємців Горностаївської ОТГ»). Громадська організація була створена відповідно до рішення установчих зборів її засновників громадян України від 04 грудня 2017 року на підставі ст. 36 Конституції України та Закону України «Про громадські об'єднання».

ГО «Спілка підприємців Горностаївської ОТГ» є добровільним громадським формуванням, створеним на основі єдності інтересів для спільної реалізації громадянами своїх  прав та свобод, з метою задоволення і захисту своїх законних соціальних інтересів. Громадська організаціє не є прибутковою і не має статусу  юридичної особи. Діяльність громадської організації поширюється на територію Горностаївської ОТГ.

Метою створення і діяльності  організації є захист законних інтересів та консолідація приватних підприємців Горностаївської ОТГ, представлення їхніх інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування, сприяння утвердженню принципів вільної ринкової економіки, демократії, верховенства права, становленню підприємництва як провідної сили сталого позитивного розвитку суспільства.

Завданнями ГО «Спілка підприємців Горностаївської ОТГ» є: запровадження громадського контролю за діяльністю контролюючих органів,  органів  державної влади та місцевого самоврядування; здійснення діяльності спрямованої на усунення адміністративних перешкод у процедурі реєстрації, ліквідації суб’єктів господарювання, отримання дозволів, ліцензій; підтримка малого та середнього підприємництва; створення нових робочих місць; організація консультування  з питань законодавства України, проведення масових роз’яснень з питань здійснення підприємницької діяльності.

Діяльність Громадської організації здійснюється на безприбутковій основі. Організація не займається підприємницькою чи господарською діяльністю, виконує функції з представництва своїх членів перед іншими фізичними та юридичними особами на безкоштовній основі, на громадських засадах.

Головою ГО «Спілка підприємців Горностаївської ОТГ» є Крижановський Г.В. (згідно протоколу №1 від 04.12.2017р. установчих зборів засновників Громадської організації). До складу засновників Громадської організації входять: Гук Є.О., Котлюба О.А., Саманов О.А, Степанова М.М., Безніс С.М., Копилов С.О.,  Ганзюк С.М., Поляк С.М., Пролазов С.М., Мосунов П.Ю.,