Херсонська область, Каховський район

Відбулося відкриття навчально – польових зборів з допризовної підготовки юнаків 11 класів закладів освіти Горностаївської селищної ради

Дата: 24.04.2019 16:43
Кількість переглядів: 222

24 квітня  2019 року  на базі Заводівського закладу  дошкільної, повної загальної середньої освіти  Горностаївської селищної ради  відбулося відкриття навчально – польових зборів з допризовної  підготовки  юнаків  11 класів закладів освіти Горностаївської селищної  ради. Навчально –польові збори проходитимуть  3 дні (з 24 -26 квітня 2019 року).

На урочистостях були присутні  селищний голова Ляхно Дмитро Валерійович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної  ради  Кирпота  Валентина  Яківна,  військовий комісар Горностаївського районного військового комісаріату Лимаренко Сергій Анатолійович,  голова громадської організації «Спілка учасників АТО Горностаївського району» Ілляшенко  Павло  Володимирович  та настоятель Заводівської Свято – Казанської парафії УПЦ, протоієрей Куліш Микола Володимирович.

За  ці три дні  юнаки опанують навчальну  військову діяльність, спортивну атлетику та стрільбу.