Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Проведено семінар для вчителів предмету «Захист Вітчизни» з питань підготовки та проведення навчально-польових зборів юнаків 11-х класів закладів освіти

Військово-патріотичне виховання є складовою системи національного виховання, що передбачає  формування у здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, підвищення престижу військової служби, розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Української держави і служби у Збройних силах України.

         18 квітня 2019 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради спільно з комунальною установою «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області» проведено семінар для вчителів предмету «Захист Вітчизни» з питань підготовки та проведення навчально-польових зборів юнаків 11-х класів закладів освіти Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади (далі – Збори) та І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – далі – Гра.

         У роботі семінару прийняли участь Пісоцький Є.Ф., провідний інспектор Горностаївського районного сектору УДС НС України в Херсонській області, який продемонстрував присутнім практичні дії надання допомоги потерпілим на воді та льоду, які включено до етапу Гри «Рятівник».

         Кирпота В.Я., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради, ознайомила учасників семінару з порядком організації та проведення етапів Гри «Сокіл» («Джура»), видів змагань, конкурсів. Детально обговорено сценарій Гри.

         Багжанов М.В., вчитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради, наголосив  на практичному турі етапу «Рятівник» (практичне завдання «Евакуація потерпілого з поля бою»). Акцентував увагу, що найважливішим у цьому етапі є формування у молоді розуміння необхідності володіння навичками правильної поведінки у ситуаціях, які складають загрозу власному життю та життю інших людей, готовність прийти на допомогу іншим і правильно надати першу домедичну допомогу.

         Ковалюк С.М., завідувачем комунальної установи «Методичний кабінет», надані методичні рекомендації щодо проведення навчально-польових зборів для юнаків 11 класів. Обговорено план організації та проведення Зборів.

         Обмін думками та враженнями протягом семінару засвідчив, що даний захід був корисним, ефективним та продуктивним для усіх його учасників.

 

 

 

 « повернутися до списку новин