Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Презентація роботодавця

Для швидкого та якісного укомплектування вільних робочих місць, днями для мешканців смт Горностаївка, і безробітних, які перебувають на обліку в Горностаївській районній філії Херсонського ОЦЗ, і зайнятого населення, фахівцями філії було проведено презентацію роботодавця – ПрАТ «Чумак». Це підприємство є виробником харчових продуктів. Виробляє кетчупи, соуси, майонези, томатну пасту, соки, консервовані овочі, макаронні вироби та смажене насіння,  тому продукція користується попитом як в Україні так і далеко за її межами.

Представник підприємства Олена Грицай  розповіла присутнім про  історію фабрики та її сьогодення, про умови праці, вимоги до працівників, рівень заробітної плати, соціальний пакет підприємства, можливість підвищення кваліфікації а також про заохочувальні методи стимулювання працівників, одним з яких є – щомісячний розіграш путівок до Туреччини та Єгипту. Враховуючи транспорту доступність, підприємство на власному службовому транспорті безкоштовно возить працівників на роботу і додому.

У презентації взяли участь 19 осіб. Четверо з них виявили бажання пройти більш детальну співбесіду на підприємстві та приступити до роботи. Є надія, що вони залишать лави безробітних та будуть працевлаштовані.

 

 

 « повернутися до списку новин