Ляхно Дмитро Валерійович

Автобіографія селищного голови

Народився 10 січня 1978 року у смт. Горностаївка Херсонської області. З 1985  по 1995 рік    навчався   в  Горностаївській загальноосвітній школі № 1., після  закінчення якої  вступив до Одеського державного сільськогосподарського інституту, який закінчив у 2000 році та отримав спеціальність інженера – землевпорядника. Після закінчення інституту розпочав трудову діяльність  за здобутою спеціальністю у різних  державних та приватних структурах . Протягом 2005 – 2010 років займав посаду начальника відділу Держгеокадастру в Горностаївському районі. З липня 2010 року по липень 2015 року працював першим заступником голови Горностаївської районної державної адміністрації. З 10 листопада 2015 року – голова Горностаївської селищної ради. Здобув перемогу на перших виборах селищного голови Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади, які відбулися  30 квітня 2017 року.12 травня 2017 року набув повноваження селищного голови.