День людей похилого віку

01 жовтня 2018 року традиційно в Горностаївській селищній раді та всіх старостинських округах відбулися  вітання пенсіонерів в День людей похилого віку. В Горностаївському селищному Будинку культури цьогоріч вітали ветеранів праці педагогічної ниви. Перед входом в урочисту залу кожному педагогу школярі вручали квіти, а святково вбрані столи були наповнені різноманітними самколиками.

09:05 02.10.2018

Горностаївське районне управління Головного управління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів інформує!

Горностаївське районне управління Головного управління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що на території Херсонської області, зокрема і Горностаївського району, протягом жовтня поточного 2018 року буде проводитись компанія із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

11:43 01.10.2018

Подарунок  до Дня МУЗИКИ

Подарунок до Дня МУЗИКИ

28 – 30 вересня 2018 року в  місті  Херсоні  відбувся  IX Міжнародний  фестиваль – конкурс  музики  та  співу «Бархатный сезон»  викладачів  під патронатом «Міжнародного  педагогічного  клубу».

10:50 01.10.2018

Громадське обговорення конкурсних робіт на створення офіційної символіки Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади

За підсумками проведення конкурсною комісією першого та другого етапів конкурсу на створення офіційної символіки Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади надійшло дві конкурсні роботи від одного автора на участь у конкурсі зі створення ескізу герба та прапора (голови парафіяльної ради Горностаївської Свято – Покровської Церкви, протоієрея – Миколая Куліша).

14:33 26.09.2018

ГУ Держгеокадастру в Херсонській області інформує стосовно розпорядження землями, що не увійшли до переліку переданих земель місцевим громадам!

Головне Управління Держгеокадастру в Херсонській області надає інформативне роз'яснення про те, що має право розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності до моменту повної передачі їх у комунальну власність місцевим громадам!

14:53 21.09.2018

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В КОЗАЧЕ-ЛАГЕРСЬКОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до закладу освіти і додому в Козаче-Лагерському ЗО відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху.

16:44 20.09.2018

Щедрі дари  осені

Щедрі дари осені

Вже доброю традицією стало проводити Свято осені у закладах освіти. Осінній ярмарок  для українського народу завжди був очікуваною та бажаною подією. Це відзначення завершення збору врожаю, уславлення праці, родючості землі та сімейного благополуччя. 18 вересня 2018 року у Горностаївському ЗО №1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. відбувся чудовий осінній ярмарок «Щедрі дари  осені».   На веселий ярмарок завітали цигани, які танцювали та ворожили. Кожен клас представляв стіл з товарами на продаж. Батьки та діти виготовили різноманітні солодощі, якими із задоволенням смакували покупці А  купувати було що - від такої кількості  смаколиків дух захоплювало ! Були тут і здібні кекси, і короваї, і пишні булочки. Окрім продуктів на ярмарці представили свої поробки з природного матеріалу та бісеру здобувачі освіти старших класів. Найкращим оформленням  прилавку  визнано 3-Б клас (класовод Іщик Наталія Іванівна). Зібрані кошти підуть на придбання спортивної форми для футбольної команди закладу.

08:46 20.09.2018