Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Відбулась краєзнавча конференція «У світі краєзнавчих відкриттів»

23 квітня 2019 року на базі  комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбулась краєзнавча конференція «У світі краєзнавчих відкриттів». Участь у конференції взяло 54 дитини з 16 районів та міст області, це переможці різних всеукраїнський та обласних краєзнавчих експедицій.

Горностаївську ОТГ представляли здобувачі освіти 6 класів Шпонька Тимофій (Славненський заклад дошкільної, початкової, базової середньої освіти Горностаївської селищної ради, керівник - Бондар Л.Л.) з темою роботи «Талант хлібороба» за напрямком «Духовна спадщина мого роду» та Герасимович Єгор, учасник пошукової групи «Нащадки Перемоги»  (Горностаївський заклад повної середньої освіти №1 імені Героя 1 Радянського Союзу Цвіка С.С., керівник – Тригубенко Н.О.) з темою роботи «Плавні – історична пам’ятка, знищена Каховським  морем» за напрямком  «Географія рідного краю» .

         Журналістами телеканалу «Скіфія» взято інтерв’ю у Шпоньки Тимофія, який розповів, що саме його надихнуло його на написання роботи     (за посиланням Facebook/сторінка телеканал «Скіфія»).  

 

 « повернутися до списку новин