Дата: від до Скинути

До Дня Гідності та Свободи у Горностаївській центральній селищній бібліотеці  організовано  книжкову виставку «Майдан...З героями іде прощання!»

До Дня Гідності та Свободи у Горностаївській центральній селищній бібліотеці організовано книжкову виставку «Майдан...З героями іде прощання!»

21 листопада  українці святкують День Гідності та Свободи, в цей день наша країна згадує патріотів-героїв, які загинули під час Революції Гідності. У Горностаївській центральній селищній бібліотеці  організовано  книжкову виставку «Майдан...З героями іде прощання!» на якій представлені видання, які висвітлюють героїчні події Майдану та патріотизм і мужність воїнів АТО.

13:31 22.11.2018

20-21.11.2018 року Кланцата А.Ю., вчитель основ здоров’я Ольгинського ЗО, прийняла участь у  І (зональний) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» за номінацією «Основи здоров'я»

20-21.11.2018 року Кланцата А.Ю., вчитель основ здоров’я Ольгинського ЗО, прийняла участь у І (зональний) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» за номінацією «Основи здоров'я»

20-21 листопада 2018 року Кланцата Анна Юріївна, вчитель основ здоров’я Ольгинського закладу повної, загальної, середньої освіти Горностаївської селищної ради, прийняла участь у  І (зональний) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» за номінацією «Основи здоров'я», який відбувся на базі відділу освіти Великолепетиської районної державної адміністрації.

13:25 22.11.2018

17 листопада у Великоблаговіщенському СБК відбулися святкові заходи до Дня працівників сільського господарства. 0 18 год. розпочався святковий концерт у якому прийняли участь всі колективи художньої самодіяльності: народний ансамбль народної пісні "Вербиченька", Вокальний гурт "Лілея", дитячі вокальні ансамблі "Джерело" та "Джерельце", дитячий танцювальний колектив "Перлинки" та ін. А по закінченні концерту  був проведений розважальний захід у малій залі для фермерів, орендаторів та одноосібників, що працюють на землі.

13:21 22.11.2018

ДО ВІДОМА ФЕРМЕРІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ!!!

Херсонське відділення Укрдержфонду розпочинає прийом документів для надання фінансової підтримки на безповоротній основі (субсидії) фермерським господарствам та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам за такими напрямками:

22:57 21.11.2018

Відбувся мітинг, присвячений 5-ій річниці Дня Гідності та Свободи України

21 листопада 2018 року на центральный площі смт.Горностаївка відбувся мітинг, присвячений 5-ій річниці Дня Гідності та Свободи України. На мітингу були присутні працівники комунальних установ та закладів Горностаївської селищної ради, працівники Горностаївської райдержадміністрації та  районної ради.  З вітальним словом виступили селищний голова Ляхно Д.В., голова райдержадміністрації Єрохін О.С. та голова районної ради Карпеченко С.Г.  В своїх виступах вони відзначили , що 21 листопада 2013 року молодь, студенти, вийшли на майдан, вибираючи свою гідність. Нація потребувала  активності, єдності, самопожертви.  На майдані в Києві з’явилися перші жертви, але українці з рідкісною впертістю боролися далі. І  сьогодні на території нашої держави немає спокою, після Майдану  розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів. Звучали побажання всім присутнім мирного неба над головою, а захисники Вітчизни  щоб швидше поверталися  додому з перемогою.      Героям Майдану і воїнам-захисникам України, які загинули за світле майбутнє України було  оголошено хвилину мовчання. По закінченні мітингу до пам’ятника , відкритого на честь 25-ої річниці незалежності України, було покладено квіти керівництвом Горностаївської громади та Горностаївського району.

09:55 21.11.2018

20.11.2018 року здобувачі освіти Славненського ЗО відвідали ДЮСШ, де відбулась зустріч з вихованцями бійцівського клубу «КІТ»

У рамках програми «Healthy Schools заради здорових і радісних школярів», до якої долучився Славненський заклад дошкільної, початкової, базової середньої освіти Горностаївської селищної ради, оголошено конкурс «Запроси спортсмена в школу».

15:33 20.11.2018

16.11.2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту селищної ради відбулося засідання членів журі І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (номінація «Захист Вітчизни»)

16 листопада 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Херсонської області відбулося засідання членів журі І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (номінація «Захист Вітчизни»).

08:47 20.11.2018

Відбулись громадські слухання стосовно оновлення генерального плану селища Горностаївка.

16 листопада під головуванням селищного голови та за участі депутатського корпусу, членів виконавчого комітету та представників апарату селищної ради відбулись громадські слухання стосовно оновлення генерального плану селища міського типу Горностаївка.

11:37 18.11.2018