Сторінка на стадії наповнення

Дата створення: 08:55 04.01.2019

Горностаївська селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів апарату селищної ради. Вимоги до претендентів: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра державного управління, економіста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше трьох років, досвід з написання та підготовки проектів розвитку, досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером на рівні користувача – обов’язкове. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення (смт Горностаївка, вул. Покровська, 133, відповідальні особи: Л.І.Зіняк, Н.М.Бутенко, тел. 4-12-61). Інформацію щодо функціональних обов’язків та оплати праці надають начальник відділу фінансів Шарко Л.В., спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності  Крижановська Л.Д.

Дата створення: 08:53 04.01.2019

Горностаївська селищна рада оголошує про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади завідувача комунальної установи «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області». Вимоги до претендентів: громадянство України, вища освіта  (магістр,  спеціаліст) відповідного напряму підготовки, стаж роботи на керівних посадах не менше одного року,  досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером на рівні користувача –обов’язкове. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення (смт Горностаївка, вул. Покровська, 133, відповідальні особи: Л.І.Зіняк, Н.М.Бутенко, тел. 4-12-61). Детальна інформація на офіційному веб-сайті Горностаївської селищної ради. Інформацію щодо функціональних обов’язків та оплати праці надає Л.І.Зіняк.

ДО УВАГИ СІЛЬГОСПВИРОБНИКІВ ГРОМАДИ!!!

Дата створення: 10:14 17.07.2018

У межах виконання завдань, визначених Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» і в програмах розвитку економіки, Уряд запровадив комплекс підтримки аграрного сектору.