Сторінка на стадії наповнення

Cелищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади спеціаліста І категорії загального відділу апарату селищної ради.

Горностаївська селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної  посади спеціаліста І категорії загального відділу апарату селищної ради. Вимоги до претендентів: базова вища   освіта   відповідного професійного   спрямування   за   освітньо-кваліфікаційним  рівнем бакалавра. Досконале володіння державною мовою; повинен знати основні  програми  роботи  на комп'ютері.  Термін прийняття документів – до 23.11.2019 року. За додатковою інформацією звертатися: смт Горностаївка, вул. Покровська, 133, відповідальна особа: Бутенко Н.М.,  тел. 4-12-61).

08:04 28.10.2019

Селищна рада оголошує про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Заводівського комунального підприємства «Зоряне»

Горностаївська селищна рада оголошує про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Заводівського комунального підприємства «Зоряне». Вимоги до претендентів: громадянство України, вища освіта  (магістр,  спеціаліст) відповідного напряму підготовки, стаж роботи на керівних посадах не менше як п’ять років,  досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером на рівні користувача –обов’язкове. Повинен знати: закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності підприємства Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення (смт Горностаївка, вул. Покровська, 133, відповідальна особа: Н.М.Бутенко, тел. 4-12-61).

08:58 19.07.2019

Cелищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин

Горностаївська селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин  апарату селищної ради (Маринський старостинський округ). Кваліфіаційні вимоги до претендентів: базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, досконале володіння державною мовою; повинен знати основні  програми  роботи  на комп'ютері. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення. За додатковою інформацією звертатися: смт Горностаївка, вул. Покровська, 133, відповідальні особи: Зіняк Л.І., Бутенко Н.М.,  тел. 4-12-61).

10:35 24.05.2019

Горностаївська селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної  посади начальника відділу соціального захисту населення апарату селищної ради. Вимоги до претендентів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років, досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером на рівні користувача – обов’язкове. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення (смт Горностаївка, Покровська, 133, відповідальні особи: Зіняк Л.І., Бутенко Н.М.,  тел. 4-12-61).

08:46 07.03.2019

Горностаївська селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин  апарату селищної ради(Червоноблагодатненський старостинський округ). Кваліфіаційні вимоги до претендентів: Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером на рівні користувача – обов’язкове. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення (смт Горностаївка, Покровська, 133, відповідальні особи: Зіняк Л.І., Бутенко Н.М.,  тел. 4-12-61). Детальна інформація на офіційному веб-сайті Горностаївської селищної ради. Інформацію щодо функціональних обов’язків та оплати праці надає Богдан С.А., начальник відділу земельних відносин.

15:34 06.02.2019

Селищна рада оголошує про проведення громадських слухань

Горностаївська селищна рада оголошує проведення процедури громадських слухань стосовно звіту про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо розробки містобудівної документації «Зміни до генерального плану (корегування меж населеного пункту) та плану зонування території смт. Горностаївка Горностаївського району Херсонської області». Зауваження та пропозиції приймаються протягом 25 календарних днів з дня опублікування оголошення. Відповідальна особа -  Кирпота А.В. (тел. 4-12-61)

14:36 25.01.2019

Горностаївська селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів апарату селищної ради. Вимоги до претендентів: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра державного управління, економіста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше трьох років, досвід з написання та підготовки проектів розвитку, досконале володіння державною мовою, персональним комп’ютером на рівні користувача – обов’язкове. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення (смт Горностаївка, вул. Покровська, 133, відповідальні особи: Л.І.Зіняк, Н.М.Бутенко, тел. 4-12-61). Інформацію щодо функціональних обов’язків та оплати праці надають начальник відділу фінансів Шарко Л.В., спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності  Крижановська Л.Д.

08:55 04.01.2019