19.03.2019 року на базі Горностаївського ЗО № 1 відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів Горностаївської ОТГ з теми: «Реалізація завдань Концепції Нової української школи»

Дата: 20.03.2019 08:25

19 березня 2019 року на базі Горностаївського закладу освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С. С. Горностаївської селищної ради відбулося методичне обєднання  вчителів початкових класів Горностаївської об’єднаної  територіальної громади з теми: «Реалізація завдань Концепції Нової української школи».

Відкрила роботу методичного об’єднання  начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради  Кирпота В.Я. зупинившись на завданнях, які  стоять перед вчителями Нової української школи, над рівнем  підвищення якості освіти, наголосивши, що від вчителя, який має свободу творчості і розвивається професійно, залежить якісна організація освітнього процесу.

Вчителі відвідали  урок літературного читання у  2 класі, який працює за проектом «Інтелект України» (класовод Боянецька Є.М.) на тему: Іван Франко «Фарбований лис». Потім побували на уроці  у 1 класі Нової української школи « Я досліджую світ»  на тему: «Турбота тварин навесні»

(класовод Садовська В.В.).

Майстер - класи продемонстрували: заступник директора з навчальної роботи в початкових класах Степанова Л.В. «Ранкова зустріч» та  класовод 3 класу Денисенко С.М. «Формування креативного мислення на уроках математики через гру».

Завідувач методичним кабінетом Ковалюк С.М. надала вчителям методичну допомогу  по дотриманню методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти 1 класу Нової української школи.

Вчителі  ознайомилися з дидактичним та матеріальним забезпеченням  початкових класів закладу.