ДФС інформує мешканців громади!

Дата: 18.03.2019 13:38

Перші результати кампанії декларування доходів громадян

З 01.01.2019 р. стартувала кампанія декларування доходів громадян. Декларація подається за вибором платника податків в один із таких способів: особисто платником податків або уповноваженою на це особою; надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання; засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису.

Задекларувати свої доходи це - конституційне зобов’язання та громадянський обов’язок кожного українця. Декларування доходів – ознака цивілізованого суспільства, високої правосвідомості громадян та є одним з критерієв партнерських взаємовідносин між платниками податків та державою.

Мешканці Горностаївщини задекларували понад 5 млн.гривень минулорічних статків

По Горностаївському району вже 698 жителів перерахували свої доходи за минулий рік та надали  до  Горностаївської ДПІ Великолепетиського управління декларації про майновий стан  і доходи. Загальна сума доходів,задекларованих громадянами складає - 5,1 млн.гривень.

Найактивнішими декларантами стали громадяни з доходами від продажу  сільськогосподарської продукції.

З початку року до бюджету надійшло податку на доходи фізичних осіб -   402,9 тис.грн, військового збору — 43,2 тис.грн.

Сумлінні платники податків нашого району відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору задля захисту державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України. Горностаївська ДПІ Великолепетиського управління звертається до кожного громядянина з проханням відповідально ставитись  до вимог законодавства і своєчасно виконати свій конституційний обов'язок перед державою.