Отримано нову оргтехніку для відділу соціального захисту населення Горностаївської селищної ради

Відповідно наказу Міністерства соціальної політики від 20.07.2018 № 1051 « Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей» 234 об’єднані територіальні громади по Україні відібрані, з урахуванням пропозицій обласних державних адміністрацій , для надання технічної підтримки щодо виконання функцій  у сфері соціального захисту  населення та захисту прав дітей.

На Херсонщині тільки 11 громад отримали оргтехніку для якісного надання соціальних послуг, серед яких і Горностаївська селищна рада.  Так, у лютому  місяці 2019 року для відділу соціального захисту населення Горностаївської селищної ради з Міністерства соціальної політики надійшов набір комп’ютерної техніки в межах реалізації проекту « Модернізація системи соціальної підтримки населення України» , а саме :

три ноутбуки, три персональних компютери, шість операційних систем для персональних компютерів, шість пакетів офісних програм, шість багатофункціональних принтерів ( друк, копіювання, сканування) та один  мережевий маршрутизатор.