Дата: від до Скинути

14 червня 2018 року в Великоблаговіщенському дитсадку, для дітей молодшої групи, було проведено спортивно-розважальний захід «Дружбу водою не розіллєш».

16:03 26.06.2018

Для вихованців дитячого садка «Сонечко» та всіх бажаючих жителів села В.Благовіщенка організовано та проведено відео перегляд мультфільму «Фея Вітамінка»

На базі Великоблаговіщенського будинку культури фахівцем із соціальної роботи Шевчик О.В. для вихованців дитячого садка «Сонечко» та всіх бажаючих жителів села організовано та проведено відео перегляд розвиваючого, пізнавально-навчального мультфільму "Фея Вітамінка"

16:00 26.06.2018

Проведено засідання навчально - методичної ради  для  заступників директорів  з навчальної роботи закладів освіти Горностаївської об’єднаної територіальної громади

Проведено засідання навчально - методичної ради для заступників директорів з навчальної роботи закладів освіти Горностаївської об’єднаної територіальної громади

22 червня 2018 року  працівниками комунальної  установи «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради Херсонської області» на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради  проведено засідання навчально - методичної ради  для  заступників директорів  з навчальної роботи закладів освіти Горностаївської об’єднаної територіальної громади.

12:17 23.06.2018

Головне Управління ДСНС України у Херсонській області інформує стосовно лісових пожеж в регіоні та заходів їх запобігання!

Служба порятунку Херсонщини занепокоєна ситуацією, що виникла у природних екосистемах області. Вже цього року 80 разів горів ліс на площі понад 600 га. Найбільшою стала пожежа, що виникла 28-го травня на території Раденського лісництва Олешківського району. Остаточно ліквідувати пожежу вдалося вранці 2-го червня. За цей час вигоріло 580 га лісу, з яких 265 га верхового.

22:03 22.06.2018

Виявлено та зафіксовано незаконне спалення стерні на земельній ділянці сільськогосподського призначення!

18 червня 2018 року відбувся виїзд оперативного штабу по збиранню врожаю зернових культур на земельну ділянку площею 9,61 га, що знаходиться у приватній власності одного з землекористувачів громади де попередньо виявлено спалювання стерні. Члени штабу в складі голови Горностаївської РДА О.С. Єрохіна, голови районної ради С.Г. Карпеченка, начальника відділу агропромислового розвитку та житлово - комунального господарства П.О. Черничко, головного інспектора районного сектору ГУДСНС у Херсонській області В.В. Гавриліва, спеціаліста І категорії відділу земельних відносин Горностаївської селищної ради А.В. Кирпоти, інспектора з ювенальної превенції Горностаївського відділення поліції Г. С. Баюк зафіксували факт спалювання та склали акт щодо незаконності дій правопорушників.

19:50 19.06.2018

Пришкільні табори

16 червня 2018 року закінчили роботу 9 пришкільних таборів з денним перебуванням, в яких відпочило 349 дітей.  З 11 червня 2018 року (І зміна) розпочав свою роботу табір «Сонечко» з цілодобовим перебуванням (оздоровча зміна) при Заводівському закладі дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області, у якому оздоровлюється 55 дітей із семи населених пунктів Горностаївської селищної ради.

16:30 19.06.2018