На базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбулось засідання членів журі І етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

21 березня 2019 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбулось засідання членів журі І етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

На засіданні проведено заочне оцінювання конкурсу плакатів - «Молодь обирає здоров’я» та конкурсу фотографій - «Я за здоровий спосіб життя».

25 березня 2019 року  на базі Горностаївського  ЗО № 1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. відбудеться фестиваль на якому будуть представлені літературно-музично-спортивні міні-композиції  від 9 закладів повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради.