Проведено акцію «Цілющий чай для українського солдата»

На базі закладів загальної середньої освіти  на період відпочинку дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням було проведено акцію «Цілющий чай для українського солдата». Участь у зборі трав взяло 8 пришкільних таборів: вихователі та діти власноруч зібрали трави для наших солдатів, що перебувають на передовій. Трави передано волонтерам  з «Благодійного товариства «Шлях Перемоги» для бійців АТО.

08:31 26.07.2018

Оголошується конкурс на створення офіційної символіки Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади

Виконавчий комітет Горностаївської селищної ради оголошує конкурс на створення офіційної символіки Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади.

15:22 12.07.2018

В Новоолешківській сільській бібліотеці - філії для дітей відбулося свято Купало - свято літнього сонцестояння, свято тепла, молодості та кохання, яке прийшло до нас з глибини віків та відзначається 6-7 липня. За народним повір"ям, у цей день відбуваються різні дива:трави і квіти набувають магічної сили, земля відкриває свої скарби, сонечко спускається з неба, щоб викупатись у річці, а опівночі вогнистим  цвітом розквітає папороть - хто знайде той цвіт, той здобуде багатство і здоров"я.

10:59 09.07.2018

До Дня Конституції України в Козаче – Лагерській сільській бібліотеці оформлена  книжкова виставка-перегляд "До Конституції-з повагою, до влади-з надією"

До Дня Конституції України в Козаче – Лагерській сільській бібліотеці оформлена книжкова виставка-перегляд "До Конституції-з повагою, до влади-з надією"

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 22 роки тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

13:52 27.06.2018

До Дня Конституції України бібліотекарі Горностаївської селищної центральної бібліотеки провели годину історії  «Від минулого до сьогодення»

До Дня Конституції України бібліотекарі Горностаївської селищної центральної бібліотеки провели годину історії «Від минулого до сьогодення»

13:49 27.06.2018