До уваги землекористувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення Горностаївської ОТГ!

Шановні мешканці громади! Сільгоспвиробники!

З 01.01.2019 р. стартувала кампанія декларування доходів громадян, в тому числі і доходів отриманих від продажу та реалізації сільськогосподарської продукції земельної ділянки.

Рішенням VIII сесії Горностаївської селищної ради VIII скликання від 23.02.2018 року № 405 рекомендовано сплачувати податок з доходу фізичної особи (одноосібника), що займається вирощуванням сільськогосподарської продукції:
 - не менше 150 гривень за один г
ектар земельної ділянки – богарні землі;
 не менше 300 гривень за один гектар земельної ділянки – зрошуванні землі.

Горностаївська селищна рада спільно з Горностаївською ДПІ Великолепетиського управління звертається до кожного громядянина з проханням відповідально ставитись до вимог законодавства і своєчасно виконати свій конституційний обов'язок перед державою та громадою.

Адже сумлінна сплата податку – це запорука розвитку громади та держави!