Дата: від до Скинути

Відбулись зустрічі селищного голови з мешканцями Горностаївки стосовно водопостачання та індивідуального  підключення до загальної водомережі

Відбулись зустрічі селищного голови з мешканцями Горностаївки стосовно водопостачання та індивідуального підключення до загальної водомережі

З метою роз'яснення ситуації щодо підключення абонентів до нової водомережі (проект по заміні частини водопроводу смт Горностаївка який реалізується за державні кошти фонду регіонального розвитку ), головою селищної ради Д.В.Ляхно разом з представниками Горностаївського комбінату комунальних підприємств проводяться інформаційні зустрічі з мешканцями селища Горностаївка.

16:17 29.08.2018

Проведено серпневу конференцію педагогічних працівників Горностаївської селищної об'єднаної територіальної громади

28 серпня 2018 року на базі Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради Херсонської області проведено серпневу конференцію педагогічних працівників Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади (методичні об’єднані вчителів та пленарне засідання).

15:44 29.08.2018

Ми не маємо права забувати тих, хто поліг за незалежність, територіальну цілісність України.

29 серпня - День пам'яті загиблих героїв-захисників України. В ці серпневі дні в Україні вшановують пам'ять загиблих українських військових та учасників АТО. На цей час припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військовим, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Нагадаємо, бої за важливий стратегічний об'єкт Донбасу - місто Іловайськ, тривали з середини серпня. Українським військовим майже вдалося заволодіти містом, але тут втрутилася російська армія. У плани Москви не входило здавати важливий стратегічний пункт, тому вона кинула проти українців свої регулярні війська.

11:34 29.08.2018

Горностаївський міжрайонний відділ ДУ «ХОЛЦ МОЗУ» інформує

Пік кишкових інфекцій зазвичай припадає на спекотну пору року. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції. До організму такі збудники потрапляють, головним чином, з інфікованою водою, зіпсованими та неякісними харчовими продуктами або контактно-побутовим шляхом через брудні руки.

11:15 29.08.2018

Горностаївська об’єднана територіальна громада разом з усією Україною урочисто відзначила  27-у річницю Незалежності.

Горностаївська об’єднана територіальна громада разом з усією Україною урочисто відзначила 27-у річницю Незалежності.

В районному центрі 23 серпня відбулися 0 8-30 на центральній площі селища мітинг до Дня Державного Прапора та о 14:00 у селищному Будинку культури урочистості та святковий концерт.

10:53 29.08.2018

В Горностаївській селищній центральній бібліотеці відбулась книжкова виставка: "День Незалежності України".

23 серпня-День державного Прапора - одного з трьох офіційних державних символів,що символізують суверенітет держави. Національні символи в усі часи були відображенням духу нації, його своєрідним генетичним кодом.

10:41 29.08.2018