До уваги випускників закладів освіти Горностаївської громади!

З 21 травня 2019 року розпочалася здача зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО) випускників 11 класів, що триватиме  до 13 червня 2019 року. У закладах освіти Горностаївської селищної ради у 2019 році навчається 78 випускників.

Благодійний фонд «Івана Вінника» продовжує призначення стипендії випускникам 11-х класів за результатами ЗНО. Так, минулого року стипендію у розмірі 7000 гривень отримав Ганзюк Олександр Сергійович, випускник Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради. Сподіваємось, що цього року кандидатів на стипендію буде набагато більше!

З метою підтримки та заохочення випускників закладів освіти за високі результати за підсумками тестування ЗНО випускникам 2019 року буде виплачена одноразова стипендія.

Умови участі:

- закінчити у 2019 році 11-й клас закладу освіти, яий знаходиться на території Новокаховської міської ради, Бериславського, Великоолександрівського, Великолепетиський, Високопільського, Горностаївського та Нововоронцовського районах  Херсонської області;

- роздрукувати результати ЗНО зі сторінки особистого кабінету і в термін до 01 серпня 2019 року подати до відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради.

Визначення стипендіатів.

Всі учасники ЗНО, які отримали з будь якого предмета 195 і більше балів, отримують стипендію у розмірі 10 000 гривень за кожний предмет. Також грошову премію у розмірі 5000 грн отримає класний керівник та останній викладач з відповідного предмета.

У разі якщо ні хто в межах міста або району не отримає 195 балів, то учасник, який показав найвищий результат, буде нагороджений заохочувальною стипендією у розмірі 7000 гривень. У разі рівності балів у 2-х і більше випускників для визначення найкращого розраховується середній бал по всім предметам ЗНО, які здавав випускник. Також заохочувальну премію у розмірі 3000 грн отримає класний керівник.

Обробка і оголошення результатів до 10 серпня 2019 року.

Бажаємо нашим випускникам віри у власні сили і гарних результатів!