Дата: 29.05.2019 14:44

28 травня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради, де було розглянуто 29 питань.

Схвалений звіт з виконання бюджету Горностаївської селищної обєднаної територіальної громади за І квартал 2019 року по  доходах  в  сумі 21392231 грн.  в  тому  числі:  по  загальному  фонду  в  сумі 20246263 грн.,  спеціальному  фонду 1145968 грн., по  видатках  в  сумі 23711425 грн. в  тому  числі:  по  загальному  фонду в  сумі 22098254 грн. та спеціальному  фонду 1613171 грн..

Сформовано перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році, а це 5 проектів (придбання спецтехніки для комунгоспів) на загальну суму 4579,1 тис. грн..

Також комунальним підприємствам об’єднаної територіальної громади затверджені зведені кошторисні розрахунки вартості об’єктів будівництва, а також погоджено тарифи на різні види комунальних послуг спецтехнікою, яка знаходиться в розпорядженні комунгоспів.

Серед інших питань, які були розглянуті на засіданні стосувалися присвоєння поштових адрес, перенумерування житлових будинків та з питань земельних відносин.