Відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Країна талантів»

19 травня в м.Херсон відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Країна талантів». Горностаївку представляли троє вихованців зразкової вокальної студії «Ластівочка» КЗ «Горностаївський селищний Будинок культури».  Наші юні таланти, як завжди були на висоті.

Маргарита Пташенчук - «Гран-прі»

Софія Зборовська – І місце у своїй віковій категорії

Юлія Шарко – ІІ місце у своїй віковій категорії

Маргарита Пташенчук запрошена на фестиваль-конкурс «Золотий голос України», в якому беруть участь лише володарі «Супер гран-прі» та «Гран-прі». Сподіваємось на її успіх у конкурсі.

Подякою кращому художньому керівнику кращого виконавця фестивалю, який викликав найбільше захоплення і повагу членів журі і організаторів, за винятково високу педагогічну майстерність та винятково значний вклад у виховання підростаючого покоління нагороджена заслужений працівник культури України, художній керівник зразкової вокальної студії «Ластівочка» Хоменко Любов Василівна.

Побажаємо нашим юним співакам та їх керівнику подальших успіхів у підкоренні вершин вокального мистецтва!