Проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань

Дата: 30.05.2019 17:16

30 травня  2019 року          відділом освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – відділ освіти)  спільно з комунальною установою «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради  Херсонської  області» проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань.

Нарада відбулась за участі - Ляхна Д.В, голови Горностаївської селищної ради та Крижановської  В.В, заступника  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

У ході  наради  розглянуті наступні питання:

- про розроблення статуту закладу загальної середньої освіти.

- про призначення стипендії випускникам 11-х класів за результатами ЗНО.

- про раду керівників закладів освіти при Горностаївській селищній раді.

Кирпота В.Я., начальник відділу        освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради

- про участь випускників закладів повної загальної середньої освіти у ЗНО 2019 року.

- про завершення обласного освітнього проекту «Крок до ВИШу». Результати сертифікаційних робіт з предметів: українська мова і література, історія України, географія.

Ковалюк С.М., завідувач КУ   «Методичний кабінет»

- про організацію відпочинку та оздоровлення дітей закладів освіти Горностаївської селищної ради у 2019 році.

Півень К.С. головний спеціаліст відділу        освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради

- про підсумки державної підсумкової атестації у початковій ланці.

- про зарахування до 1-го класу у 2019 році.

Сіденко Є.Л., методист з дошкільної  освіти КУ «Методичний кабінет»

- про підсумки проведення Дня цивільного захисту у закладах освіти.

- замовлення підручників.

- порядок зарахування, відрахування та переведення здобувачів освіти до  закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Єрух. В.С., методист КУ «Методичний кабінет»

На нараді підбито підсумки 2018/2019 навчального року та визначено основні пріоритетні напрямки роботи закладів освіти у наступному навчальному році.

Після наради було проведено перше засідання ради керівник закладів освіти при Горностаївській селищній раді (далі-Рада). Члени Ради ознайомились з Положенням про створення ради керівник закладів освіти при Горностаївській селищній раді, затвердженим рішенням XVIIІ сесії селищної ради  від 17.04.2019 року № 876, та розглянули організаційні питання щодо її роботи.

Шляхом голосування були обрані:

- голова Ради керівників – Лушпай І.М, директор Маринського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради;

- заступник голови – Пастушук А.Д.,  директор  Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради;

- секретар ради  - Ставицька О.І., директор комунального  закладу «Ясла-садок №1 «Малятко» Горностаївської селищної ради.