22 травня 2019 року в етнографічному музеї «Світлиця баби Даші» в смт. Горностаївка відбулася зустріч мешканців Горностаївки з художником Херсонщини Івченко Валерієм Федоровичем

22 травня 2019 року в етнографічному музеї  «Світлиця баби Даші» в  смт. Горностаївка відбулася зустріч мешканців Горностаївки з художником Херсонщини Івченко Валерієм Федоровичем. Під час зустрічі присутні  дізналися про цікаві моменти з біографії художника, почули у виконанні Івченко В.Ф. та його дружини українські народні пісні під акомпанемент старовинного струнного інструменту.

Звучали слова вітання від отамана Горностаївського куреня ВЗН Слісаренко О.М. , заступника селищного голови Крижановської В.В., яка вручила подяку селищного голови  народному художнику Херсонщини Івченко  Валерію Федоровичу « за вагомий особистий внесок у розвиток образотворчого мистецтва, талановите відображення краєвидів Горностаївщини та багаторічну сумлінну працю в збереженні художньої скарбниці рідного краю». Додали святкового колориту українські пісні у виконанні малого складу ансамблю  « Наша пісня» Горностаївського СБК.

Кульмінаційним моментом зустрічі було знайомство з виставкою  картин Івченко В.Ф. ,які були написані останні роки .  Присутні  мали можливість поспілкуватися з художником нашого краю,  придбати або замовити картини.

Виставкова зала в етнографічному музеї « Світлиця баби Даші»  буде працювати протягом місяця до 22 червня 2019 року, що дасть можливість багатьом місцевим жителям побачити талановиті творіння художнього майстра Херсонщини.