Дата: від до Скинути

Продовжується І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» у номінації «Історія»

03 грудня 2019 року продовжується І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» (далі – Конкурс) у номінації «Історія» на базі ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області.

10:48 04.12.2019

Завершився другий день І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» у номінації «Початкова освіта»

29 листопада 2019 року завершився другий день І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» (далі – Конкурс) у номінації «Початкова освіта» на базі ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області.

15:39 29.11.2019

Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова освіта»

28 листопада 2019 року на базі ліцею №  1  Горностаївської селищної ради стартував І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (далі – Конкурс)  в номінації «Початкова освіта».

08:28 29.11.2019

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради

28 листопада 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради, головуючим якого був заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Анатолій Сизонець.

15:06 28.11.2019

На базі Ольгинського закладу освіти  відбулося методичне об’єднання  вчителів початкової ланки з теми: «Формування життєвої компетентності молодших школярів через інтеграцію навчальних предметів»

На базі Ольгинського закладу освіти відбулося методичне об’єднання вчителів початкової ланки з теми: «Формування життєвої компетентності молодших школярів через інтеграцію навчальних предметів»

27 листопада 2019 року на базі Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради відбулося методичне об’єднання  вчителів початкової ланки з теми: «Формування життєвої компетентності молодших школярів через інтеграцію навчальних предметів».

16:03 27.11.2019

За інформацією Херсонського обласного центру зайнятості

Більше 250 осіб з інвалідністю знайшли роботу за допомогою спеціалістів Херсонської обласної служби зайнятості За допомогою у сприянні працевлаштуванню до служби зайнятості звертаються усі без винятку категорії громадян, і це не випадково, адже це дійсно сучасна установа європейського зразка, де команда спеціалістів працює на підвищення конкурентоспроможності громадян та їх працевлаштування.

13:13 27.11.2019

Онишко Т.С., вчителя хімії ліцею № 1 визначено переможцем у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Хімія»

26 листопада 2019 року Онишко Тетяна Сергіївна, вчитель хімії ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області, продовжила участь  у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» (далі – Конкурс) у номінації «Хімія», який відбувся на базі Нижньосірогозького закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької селищної ради.

16:57 26.11.2019