Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Рада ухвалила постанову про утворення і ліквідацію районів!

Верховна Рада ухвалила постанову №3650 "Про утворення та ліквідацію районів", якою реформується субрегіональний рівень адміністративно-територіального устрою України і замість наявних 490 районів створюється 136 укрупнених.

За проект даної постанови проголосували 238 народних депутатів.

Згідно з постановою, ліквідуються наявні 490 районів і утворюються в Автономній Республіці Крим і областях України 136 районів (із них 17 на тимчасово окупованій території АРК, Донецької та Луганської областей). Документ встановлює, що межі районів встановлюються по зовнішньому кордону територій сільських, селищних, міських територіальних громад, що входять до складу відповідного району.

Вибори депутатів районних рад районів, які були ліквідовані відповідно до ухвалення цієї постанови, не проводитимуться. Постанова передбачає, що ліквідація і утворення районів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей проводитиметься після повернення цих територій під юрисдикцію України.

Так в результаті змін до адміністративного устрою на території Херсонської області існуватиме 5 районів: Херсонський, Каховський з адмін. центром у Новій Каховці (до складу якого увійшов нині існуючий Горностаївський район), Скадовський, Генічеський та Бериславський.« повернутися до списку новин