Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Розмір лікарняних листків внаслідок нещасних випадків зменшився на 53,2%

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності, що настала внаслідок нещасного випадку на виробництві по Каховському відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області, за оперативними підсумками 1 півріччя 2020 року склав 20,3 тис. грн., що на 53,2% менше, ніж у 1 півріччі 2019 року – 38,2 тис. грн. Станом на 01.07.2020 допомогу отримали 3 потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві проти 6 потерпілих за аналогічний період минулого року.

Фонд компенсує потерпілим на виробництві 100% втраченого середнього заробітку за час лікування і реабілітації після отриманої травми чи набутої хвороби. Розмір допомоги для потерпілих не залежить від тривалості страхового стажу.

Підставою для надання допомоги по тимчасовій непрацездатності, пов’язаної з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням, є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності та наявність акту розслідування нещасного випадку, пов’язаного з виробництвом, або акту розслідування причин виникнення хронічного професійного захворювання.« повернутися до списку новин