Дата: від до Скинути

Проведено засідання ради профспілок Горностаївської селищної  організації працівників освіти і науки України

Проведено засідання ради профспілок Горностаївської селищної організації працівників освіти і науки України

08 січня 2020 року проведено засідання ради профспілок Горностаївської селищної  організації працівників освіти і науки України. На порядок денний винесено питання «Підготовка та проведення звітно-виборної конференції Горностаївської селищної  організації профспілок працівників освіти і науки України». Обговорено  та затверджено доповідь Єрух В.С., голови селищної профспілки працівників освіти, звітну доповідь ревізійної комісії, порядок денний та регламент конференції.

16:20 08.01.2020

Відбувся семінар – навчання  щодо організації харчування в  закладах дошкільної та повної загальної середньої  освіти

08 січня 2020 року  на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбувся семінар – навчання  за участі  медичних сестер та відповідальних за організацію харчування в  закладах дошкільної та повної загальної середньої  освіти.

13:35 08.01.2020

Проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

03 січня 2020 року проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (далі Конкурс). Участь в захисті прийняли 7 здобувачів освіти:

08:25 08.01.2020

Свято Нового року у Великоблаговіщенському старостинському окрузі

31 грудня 2019 року у приміщені Великоблаговіщенського будинку культури відбувся святковий концерт за  участю аматорських колективів художньої самодіяльності округу. Також гостей свята порадовали комедією на одну дію "Бодька - бос всіх павуків", яка сподобалась глядачам.

14:05 03.01.2020

Новорічне свято в Маринському старостинському окрузі

31 грудня 2019 року о 19:30 годині в клубному закладі Маринської філії КЗ “Горностаївський СБК” ялинка засяяла яскравими вогнями та запросила всіх жителів села та гостей на новорічний святковий концерт, і розпочався він з привітання в.о. старости села Маринське – Наталії Щербини, яка побажала всім здоров’я, щастя та життєвих гараздів.

13:53 03.01.2020