Дата: від до Скинути

Відбувся молебень за невинно загиблими  під час Голодомору в Україні  1932-1933 років

Відбувся молебень за невинно загиблими під час Голодомору в Україні 1932-1933 років

23 листопада 209 року в храмі Свято-Покровської церкви в смт.Горностаївка відбувся молебень за невинно загиблими  під час Голодомору в Україні  1932-1933 років. В спільній молитві за  жертвами  Голодомору прийняли участь працівники Горностаївської селищної ради та працівники бюджетних установ та організацій селища.

09:43 26.11.2019

У Козачелагерській сільській бібліотеці експонується книжкова виставка - реквієм: «Голодомор – злочин без кари»

З 20 по 25 листопада в Козачелагерській сільській бібліотеці для шановних читачів експонується книжкова виставка - реквієм: «Голодомор – злочин без кари». На виставці представлені документи, фотографії та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль, спричинені тоталітарним режимом. Бібліотекарем Чміль Т.В. проведено годину пам’яті: «Зроніть сльозу за тими, хто не зріс, що мали зватись гордо – українці».

14:46 25.11.2019

21 листопада в Новоолешківській сільській бібліотеці відбулася година пам’яті "Вогонь скорботи в серці на віки!". Бібліотекар Кондратюк Т.М. ознайомила присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема і фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї.

11:31 25.11.2019

22 листопада  2019 року проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань

22 листопада 2019 року проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань

22 листопада  2019 року       відділом освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – відділ освіти)  спільно з комунальною установою «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради  Херсонської  області» проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань.

15:43 22.11.2019

Година - пам’яті «Україна пам’ятає, світ визнає»

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

11:22 22.11.2019

В Горностаївській селищній центральний бібліотеці проведено годину пам’яті «Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам». В ході заходу читачі 7 -А класу Ліцею №1 (класний керівник Тригубенко Н.О.) мали можливість прослухати про події листопада 2013 – лютого 2014 року, переглянули коротку мультимедійну хроніку "Я обіцяю пам’ятати Вас" подій Революції Гідності, згадали Героїв Майдану.

11:19 22.11.2019

21 листопада 2019 року на центральній площі селища Горностаївка відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності і Свободи. На мітингу були присутні працівники бюджетних закладів, установ та організацій. З вітальним словом до мешканців громади виступив голова Горностаївської об’єднаної територіальної громади Ляхно Дмитро Валерійович, який у своєму виступі зазначив, що « революція відбулася не лише в політичному житті країни, а відбулася у нас самих, у нашій свідомості.  На жаль, до цих пір на території нашої держави немає спокою, після Майдану розпочалися військові дії на Сході України, які тривають майже 6 років. Маємо надію, що керівництво нашої держави зробить все, щоб якнайшвидше настав мир над усією Україною.

14:58 21.11.2019