«Нічка зорі розсипає,всі чекають Миколая»

Весело і гамірно було в Горностаївській селищній дитячій бібліотеці 19 грудня ,в день Святого Миколая. Цей день є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи.

10:26 23.12.2019

Спільна зустріч селищного голови з орендарями земель сільськогосподарського призначення!

19 грудня в залі засідань Горностаївської селищної ради відбулась зустріч голови Горностаївської громади Ляхна Дмитра Валерійовича з сільгоспвиробиниками, які на правах оренди використовують ділянки для ведення товарного виробництва та фермерських господарств Горностаївської громади.

10:32 20.12.2019

Вже вдруге відбулись земельні торги у формі аукціону!

З метою наповнення місцевого бюджету Горностаївської громади селищна рада стала організатором земельних торгів (у формі аукціону) щодо продажу права оренди ділянок сільськогосподарського призначення терміном на 7 (сім) років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які відбулись 18 грудня 2019 року.

10:31 20.12.2019

Відбулася зустріч з мешканцями с. Ольгине

19 грудня 2019 року за участю селищного голови Ляхна Д.В., в.о. старости Ольгинського старостинського округу Корінь Н.П. та начальника відділу житлово – комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій Кравченка А.В., відбулася зустріч з мешканцями с. Ольгине.

08:55 20.12.2019

Для школярів 1-4 класів всіх закладів освіти громади організовано перегляд дитячого мюзиклу «Білосніжка та семеро гномів»

За ініціативи селищного голови Ляхна Дмитра Валерійовича, 19 грудня 2019 року о 13.00 годині, у Горностаївському селищному Будинку культури до Дня Святого Миколая, для школярів 1-4 класів всіх закладів освіти громади  організовано перегляд дитячого мюзиклу «Білосніжка та семеро гномів», який підготувала Савченко С.В., педагог-організатор ліцею № 1, керівник театрального гуртка «Сяйво» БДТ, у якому прийняли участь  вихованці гуртка та здобувачі освіти ліцею № 1 Горностаївської селищної ради.

16:26 19.12.2019