Бібліотечний кіносалон

Горностаївська селищна центральна бібліотека запрошує Вас до "Бібліотечного кіносалону", який працює що середи з 15.00-16.45.

11:32 11.11.2019

З метою удосконалення професійної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти,  піднесення ролі та статусу вихователя, обміну досвідом 08 листопада 2019 на базі ясел – садка № 2 Горностаївської селищної ради пройшов конкурс «Фабрика зіркових вихователів - 2019» (далі – Конкурс).

15:59 08.11.2019

Здобувачі освіти  та педагогічні працівники закладів освіти Горностаївської селищної ради долучилися до проведення ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Здобувачі освіти та педагогічні працівники закладів освіти Горностаївської селищної ради долучилися до проведення ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

З метою пропагувння грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 08 листопада 2019 року здобувачі освіти  та педагогічні працівники закладів освіти Горностаївської селищної ради долучилися до проведення ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який присвячений 95-річниці Українського радіо.

15:55 08.11.2019

08 листопада 2019 року в приміщенні Горностаївського селищного Будинку культури відбулася зустріч селищного голови Ляхна Дмитра Валерійовича з працівниками Будинку культури та центральної бібліотеки з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. За високий професіоналізм, креативність в роботі, сумлінну працю та вагомий внесок в розвиток культури в Горностаївській ОТГ грамотою селищного голови нагороджені колектив комунального закладу « Горностаївський селищний Будинок      культури» та колектив комунальної установи « Горностаївська селищна центральна бібліотека».

14:52 08.11.2019

Проведено зустріч здобувачів освіти 8-11 класів ліцею №1 з головою Горностаївської ОТГ

В рамках проекту "DOCCU - розвиток громадянських компетентностей в Україні" та проекту лідерів учнівського самоврядування "Лідерська хвиля. Будь першим серед кращих", проведено зустріч здобувачів освіти 8-11 класів ліцею №1 з головою Горностаївської ОТГ ЛЯХНОМ Д.В.

09:09 08.11.2019

5 листопада на базі Горностаївської селищної центральної бібліотеки відбувся семінар – практикум для сільських бібліотечних працівників: «Особливості організації обслуговування користувачів у сучасних умовах. Планово-звітна документація сільських бібліотек у роботі з читачами. Використання інформаційних технологій та інтернету у бібліотеці".

09:06 08.11.2019