День соборності України

22 січня 2020 року Україна відзначає одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, 101-у  річницю з дня проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

16:39 22.01.2020

17 січня 2020 року відбулася звітно-виборна конференція  Горностаївської районної профспілкової організації працівників освіти

17 січня 2020 року відбулася звітно-виборна конференція Горностаївської районної профспілкової організації працівників освіти

17 січня 2020 року відбулася звітно-виборна конференція  Горностаївської районної профспілкової організації працівників освіти. У роботі форуму взяв участь голова селищної Горностаївської об’єднаної територіальної громади Ляхно Дмитро Валерійович.

13:21 22.01.2020

«Вічна пам'ять героям оборони Донецького аеропорту!»

В Горностаївській селищній центральній бібліотеці для користувачів та гостей книгозбірні представлено книжкову виставку «Вічна пам'ять героям оборони Донецького аеропорту!». Сьогоднішніх захисників України народ із гордістю називає "кіборгами", адже саме вони своїм патріотизмом, мужністю і героїзмом гідно продовжують славетну історичну військову традицію наших предків. Пам'ятаймо наших героїв!

09:30 20.01.2020

Колядками та щедрівками привітали голову громади та  колектив селищної ради вихованці Ясла-садка №2 («Квіточка»)

Колядками та щедрівками привітали голову громади та колектив селищної ради вихованці Ясла-садка №2 («Квіточка»)

Гарними колядками та щедрівками привітали голову громади та  колектив Горностаївської селищної ради 14 січня 2020 року вихованці Ясла-садка №2 («Квіточка»). Театралізоване дійство від юних артистів залишило незабутні враження і створило святковий новорічний настрій для всіх присутніх.

17:04 14.01.2020

Вітаємо здобувача освіти 7 класу Славненської філії ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Шпоньку Тимофія

Вітаємо здобувача освіти 7 класу Славненської філії ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Шпоньку Тимофія, який зайняв І та ІІІ місця у обласному  заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Світ дитячих посмішок». У конкурсі із 163 робіт, перемогу отримали 105. Горностаївську ОТГ представлено 6 роботами.

16:54 14.01.2020