Дата: від до Скинути

11 грудня 2019 року  відбулася інформаційна зустріч голови Горностаївської ОТГ  з жителями села Лопатки Червоноблагодатненського старостинського округу

11 грудня 2019 року відбулася інформаційна зустріч голови Горностаївської ОТГ з жителями села Лопатки Червоноблагодатненського старостинського округу

11 грудня 2019 року  відбулася інформаційна зустріч голови Горностаївської ОТГ Ляхна Дмитра Валерійовича з жителями села Лопатки Червоноблагодатненського старостинського округу. На зустрічі були  присутні в.о. старости Бенедисюк С.О., заступник селищного голови Крижановська В.В. ,в.о.директора КЗ « Горностаївський СБК» Шептун Т.В.  та мешканці с.Лопатки і  с. Червоноблагодатне. Піднімались  наболілі питання мешканцями обох сіл :

16:52 11.12.2019

06 грудня 2019 року в Горностаївській селищній раді відзначали три свята – День волонтера, День Збройних Сил України та День працівників місцевого самоврядування України

На урочистому зібранні виступив голова Горностаївської ОТГ   Ляхно Д.В. Очільник громади  нагородив почесними грамотами колективи Ліцею № 1, Ольгинського  закладу повної загальної середньої освіти та Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти за активну волонтерську діяльність. Почесними грамотами нагороджено  Солоху Н.С., члена виконкому Горностаївської селищної ради, працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту - головного бухгалтера Бащенко О.В. та діловода Фролову І. П., в.о. старост  Ольгинського, Козаче-Лагерського, Славненського старостинських округів – Корінь Н.П., Гаца В.М. та Михайлюка В.Б. за успішне й сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування України.

13:48 09.12.2019

Стратегічна нарада  «Розробка стратегії модернізації бібліотечної сфери Херсонської області в умовах реформи децентралізації»

Стратегічна нарада «Розробка стратегії модернізації бібліотечної сфери Херсонської області в умовах реформи децентралізації»

5 грудня працівники Горностаївської селищної центральної бібліотеки побували на стратегічній нараді "Розробка стратегії модернізації бібліотечної сфери Херсонської області в умовах реформи децентралізації", яка відбулася на базі Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.А.Лавреньова. Присутні заслухали виступ державного експерта Директорату державної мовної політики Міністерства культури, молоді та спорту України - Чмир Олексія Володимировича; переглянули презентацію концепції заходів з розробки моделей функціонування бібліотек в пілотних громадах області, яку представив голова БФ. "Бібліотечна країна" Степурін Ігор Миколайович; виконавчий директор БФ "Бібліотечна країна" Шум Люсьєна Вікторівна поділилась українським та міжнародним досвідом сучасних бібліотек. Під час онлайн - спілкування директор Тернопільської обласної бібліотеки для молоді Гук Леся Степанівна поділилась досвідом своєї нової бібліотеки "Від ідеї до послуги: створення нової бібліотечної пропозиції". Присутні мали змогу в групах проаналізувати стан бібліотечної галузі Херсонської області та шукали шляхи модернізації бібліотечної сфери в умовах реформи децентралізації.

11:23 09.12.2019

3 грудня відзначають Міжнародний День людей з особливими потребами

3 грудня відзначають Міжнародний День людей з особливими потребами. День було засновано в 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН. Традиційні заходи присвячуються висвітленню й вирішенню нагальних проблем людей з особливими потребами.

11:29 05.12.2019

На базі ліцею № 1 відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» у номінації «Історія»

03-04 грудня 2019 року на базі ліцею № 1 Горностаївської селищної ради Херсонської області у щирій атмосфері відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель – року – 2020» (далі – Конкурс) у номінації «Історія».

16:30 04.12.2019

Для здобувачів освіти 7 – Б класу Ліцею №1 проведено інформаційну годину «Шкідливі звички – шлях у безодню»

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Горностаївській селищній центральній бібліотеці для здобувачів освіти 7 – Б класу Ліцею №1 (класний керівник Ляшко Н.А.) проведено інформаційну годину «Шкідливі звички – шлях у безодню». Присутні переглянули відеоролики «Шкода куріння», «Шкідливі звички», «Як працюють наркотики» та ознайомились з книжковою виставкою «Скажи «Ні» шкідливим звичкам». Бібліотекарі книгозбірні розповіли як запобігати шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров’я підлітків;  розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки; заохочували учнів зберегти власне здоров’я.

16:22 04.12.2019

Інформаційна зустріч "Протидія домашньому насильству"

3 грудня до Горностаївської селищної центральної  бібліотеки на  зустріч з начальником Горностаївського районного сектора філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Притикою І.В. та старшим інспектором Костюк Н.М.  завітали здобувачі освіти 7 – Б класу Ліцею №1 (класний керівник Ляшко Н.А.) на тему "Протидія домашньому насильству".

16:19 04.12.2019