Проведено ІІІ етап (обласного) туру «Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу у 2019 році"

Дата: 15.05.2019 16:52

З 13 по 15 травня 2019 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» проведено ІІІ етап (обласного) туру «Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу у 2019 році», в якому прийняв участь Федорук Сергій Олександрович – спеціаліст ІІ категорії, учитель фізичної культури Ольгинського закладу повної загальної освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області.

Протягом двох днів Сергій Олександрович  демонстрував уроки фізичної культури з елементами футболу та модуль з баскетболу.

За результатами двох конкурсів нагороджений сертифікатом учасника, книгами та футбольним м’ячем від Херсонської Федерації футболу.

Дякуємо Сергію Олександровичу за участь у конкурсі та бажаємо перемог в майбутньому.