Подяка Дмитруку Миколі Іллічу, народному депутату України VІІ скликання

ПОДЯКА

Горностаївська селищна рада висловлює  щиру  подяку Дмитруку Миколі Іллічу, народному депутату України VІІ скликання, голові наглядової ради ПАТ «Кам’янське», за надану матеріальну  допомогу на проведення косметичних ремонтів у підпорядкованих закладах освіти.

Бажаємо Вам усіляких гараздів, міцного здоров'я, довголіття, процвітання,  цікавих задумів та їх благополучних втілень.

Сподіваємося на подальшу співпрацю щодо підтримки закладів освіти Горностаївської ОТГ в інтересах дітей.

Селищний голова Д. ЛЯХНО

Начальник відділу освіти, культури