Спеціалісти громади прийняли участь у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку»

З метою залучення позабюджетних коштів на вирішення проблемних питань в Горностаївській ОТГ спеціалісти громади  з 08 квітня по 08 травня 2019року  прийняли участь у дистанційному (електронному) курсі «Управління проектами місцевого розвитку» на онлайн-платформі «Спільнота практик: сталий розвиток» . Захід  проведено Громадською організацією  ДЕСПРО  від імені Програми місцевого системного розвитку, що  виконується в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку». За результатами навчання  отримано  відповідний сертифікат   з управління проектами місцевого розвитку. Серед  145 зареєстрованих учасників представники нашої громади у загальному рейтингу були  найкращі ,   показавши 4 результат.