Дата: від до Скинути

07 травня 2019 року проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу та формування навичок здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів, відділом освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради  спільно з КУ «Методичний кабінет» проведено  07 травня 2019 року І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі  - Гра).

16:18 07.05.2019

Дорогами бойової слави

06 травня 2019 року традиційно відбулася поїздка по шляхам бойової слави, де проходили кровопролитні бої за Нікопольський плацдарм. З смт.Горносаївка виїхала  делегація від Горностаївської районної та селищної ветеранських організацій  разом з керівниками Горностаївської райради, райдержадміністрації та Горностаївської ОТГ. Члени делегації також відвідали могили з покладанням квітів загиблих воїнів АТО Білого Дениса, Скупейка Артема, Олексія, Шешені Вадима та Сергія Горо.

16:42 06.05.2019

День цивільного захисту в Ольгинському ЗО

26 квітня в закладі відбувся День цивільного захисту, під час якого були проведені тематичні години, відпрацьовано дії здобувачів освіти та постійного складу закладу в надзвичайних ситуаціях, практичні заняття з надання першої медичної допомоги.

15:08 03.05.2019

Відбулося закриття  навчально - польових зборів

Відбулося закриття навчально - польових зборів

26 квітня 2019 року  відбулося закриття  навчально - польових зборів, які проходили на базі Заводівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради.

14:51 26.04.2019

33-я річниця аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні,26.04.2019 року, відзначають 33-ю річницю аварії на Чорнобильській АЕС. Селищним головою вручено продуктові набори учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи.

14:46 26.04.2019

Заходи ЗДО «Теремок» до Всесвітнього дня охорони праці «Безпечне та здорове майбутнє праці»

Метою проведення заходів є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок, щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

10:00 26.04.2019