Дата: від до Скинути

З нагоди  Дня  скорботи та  вшанування  пам’яті жертв війни в Україні відбулося покладання квітів до пам’ятника «Жертвам фашизму» та «Обеліск»

З нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбулося покладання квітів до пам’ятника «Жертвам фашизму» та «Обеліск»

21 червня 20019 року відбулося покладання квітів до пам’ятника « Жертвам фашизму» та « Обеліск» з нагоди  Дня  скорботи та  вшанування  пам’яті жертв війни в Україні. Квіти поклали голова Горностаївської ОТГ Ляхно Д.В., голова Горносиаївської райдержадміністрації Єрохін О.С., голова районної ради Карпеченко С.Г. , голова районної ради ветеранів Стаднік С.І та працівники бюджетних установ району і  Горностаївської селищної ради.

12:29 21.06.2019

У книжковому садку ми вітаєм дітвору - бібліогостини

Літо — це саме та пора, коли варто набиратися нових вражень, активно відпочивати, гуляти на свіжому повітрі, пізнавати світ і себе в цьому світі. Інколи поєднати це все часом буває непросто, але нічого немає неможливого разом із дитячою селищною бібліотекою. Адже її працівники намагаються, щоб дітки не тільки оздоровилися за канікули, запаслись енергією, а й максимально розширили світогляд, збагатили себе новими знаннями та незабутніми враженнями.

17:15 18.06.2019

Турбота про людей - одне з пріоритетних завдань громади,  тому  12 червня 2019 року проведений зліт членів профспілки Горностаївської селищної ради під девізом «Профспілка об’єднує», який уже став традиційним та проводиться другий рік поспіль.

16:46 13.06.2019

Новокаховський міжрайонний відділ УСБУ в Херсонській області повідомляє

З метою недопущення дестабілізації ситуації та терористичних проявів в регіоні, а також для забезпечення громадської безпеки напередодні відзначення православних свят протягом червня місяця поточного року Новокаховський міжрайонний відділ Управління Служби безпеки України в Херсонській області доводить до відома керівників установ та підприємств, місцевих мешканців пам'ятку щодо характерних ознак вибухового пристрою та першочергових дій у разі його виявлення.

15:56 13.06.2019