Дата: від до Скинути

Відбулося засідання керівного комітету по обговоренню методики розробки Стратегії розвитку Горностаївської ОТГ

20 березня 2019 року відбулося засідання керівного комітету по обговоренню методики розробки Стратегії розвитку Горностаївської ОТГ за участі представників Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування Олександри Фадєєвої, Леоніда Жовтило та Анастасії Супрун. Учасники засідання визначили шляхи та етапи розробки Стратегії на найближчі роки.

14:04 21.03.2019

Відбувся регіональний  дитячий фестиваль «Світ талантів»

Відбувся регіональний дитячий фестиваль «Світ талантів»

16-го березня 2019 року  в місті Херсон в обласному Палаці молоді відбувся регіональний  дитячий фестиваль «Світ талантів». Вихованці зразкової вокальної студії  «Ластівочка» здобули у своїх вікових категоріях Ма ргарита Пташенчук ( І місце ), Ліза Марухіна (ІІ місце).

16:32 20.03.2019

19.03.2019 року на базі Горностаївського ЗО № 1 відбулося методичне об’єднання  вчителів початкових класів Горностаївської ОТГ з теми: «Реалізація завдань Концепції Нової української школи»

19.03.2019 року на базі Горностаївського ЗО № 1 відбулося методичне об’єднання вчителів початкових класів Горностаївської ОТГ з теми: «Реалізація завдань Концепції Нової української школи»

19 березня 2019 року на базі Горностаївського закладу освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С. С. Горностаївської селищної ради відбулося методичне об’єднання  вчителів початкових класів Горностаївської об’єднаної  територіальної громади з теми: «Реалізація завдань Концепції Нової української школи».

08:25 20.03.2019

Отримано нову оргтехніку для відділу соціального захисту населення Горностаївської селищної ради

Відповідно наказу Міністерства соціальної політики від 20.07.2018 № 1051 « Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей» 234 об’єднані територіальні громади по Україні відібрані, з урахуванням пропозицій обласних державних адміністрацій , для надання технічної підтримки щодо виконання функцій  у сфері соціального захисту  населення та захисту прав дітей.

15:44 19.03.2019