Дата: від до Скинути

У Великоблаговіщенській сільській бібліотеці відбулися інтелектуальні розваги з тітонькою Совою

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей у Великоблаговіщенській сільській бібліотеці (бібліотекар Наталія Шпонька) відбулися інтелектуальні розваги з тітонькою Совою.

16:04 05.06.2019

У Козачелагерській сільській бібліотеці пройшло свято «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта»

До Міжнародного дня захисту дітей в Козачелагерській сільській бібліотеці (бібліотекар Чміль Тетяна) пройшло свято «Дітям – радість, дітям – сонце, дітям – мир і доброта».

16:02 05.06.2019

01 червня 2019 року  Міжнародний день захисту дітей

01 червня 2019 року Міжнародний день захисту дітей

01 червня 2019 року у Міжнародний день захисту дітей на території селищного будинку культури для дітей Горностаївщини проведено рухливі спортивні змагання, флешмоб, майстер-класи, конкурс на кращий дитячий малюнок на тему: «Моє дитинство» та святковий концерт. З привітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Ляхно Д.В. Під  час святкового концерту члени  комісії визначили 8 найкращих робіт, а саме:

15:07 03.06.2019

01 червня 2019 року розпочалась  оздоровча компанія

01 червня 2019 року розпочалась оздоровча компанія

01 червня 2019 року розпочалась  оздоровча компанія.  На території Горностаївської об’єднаної територіальної громади свою роботу розпочали 8 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням, у яких протягом 14 днів відпочиватимуть  468 дітей шкільного віку.

15:04 03.06.2019

Стартувала оздоровча компанія!

Тардиційно в перші дні літа стартувала оздоровча компанія. Оздоровлення дітей є одним із пріоритетних напрямків у діяльності місцевої влади.

08:17 03.06.2019