Проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань

30 травня  2019 року          відділом освіти, культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – відділ освіти)  спільно з комунальною установою «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради  Херсонської  області» проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань.

17:16 30.05.2019

До уваги випускників закладів освіти Горностаївської громади!

З 21 травня 2019 року розпочалася здача зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО) випускників 11 класів, що триватиме  до 13 червня 2019 року. У закладах освіти Горностаївської селищної ради у 2019 році навчається 78 випускників.

00:12 28.05.2019

22 травня 2019 року в етнографічному музеї  «Світлиця баби Даші» в  смт. Горностаївка відбулася зустріч мешканців Горностаївки з художником Херсонщини Івченко Валерієм Федоровичем

22 травня 2019 року в етнографічному музеї «Світлиця баби Даші» в смт. Горностаївка відбулася зустріч мешканців Горностаївки з художником Херсонщини Івченко Валерієм Федоровичем

22 травня 2019 року в етнографічному музеї  «Світлиця баби Даші» в  смт. Горностаївка відбулася зустріч мешканців Горностаївки з художником Херсонщини Івченко Валерієм Федоровичем. Під час зустрічі присутні  дізналися про цікаві моменти з біографії художника, почули у виконанні Івченко В.Ф. та його дружини українські народні пісні під акомпанемент старовинного струнного інструменту.

16:46 22.05.2019

Для здобувачів освіти 8-10 класів Ольгинського ЗПЗСО  було проведено пізнавально - професіографічну екскурсію

Для здобувачів освіти 8-10 класів Ольгинського ЗПЗСО було проведено пізнавально - професіографічну екскурсію

Завідувачкою Горностаївського сектору обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області А. Онищук  для здобувачів освіти 8-10 класів Ольгинського ЗПЗСО  було проведено пізнавально - професіографічну екскурсію.

13:26 22.05.2019

Відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Країна талантів»

19 травня в м.Херсон відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Країна талантів». Горностаївку представляли троє вихованців зразкової вокальної студії «Ластівочка» КЗ «Горностаївський селищний Будинок культури».  Наші юні таланти, як завжди були на висоті.

15:18 21.05.2019