Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Новорічне свято в Маринському старостинському окрузі

31 грудня 2019 року о 19:30 годині в клубному закладі Маринської філії КЗ “Горностаївський СБК” ялинка засяяла яскравими вогнями та запросила всіх жителів села та гостей на новорічний святковий концерт, і розпочався він з привітання в.о. старости села МаринськеНаталії Щербини, яка побажала всім здоров’я, щастя та життєвих гараздів.

Новорічне свято під назвою «Сільське життя 2020», відвідали телеведуча Катерина Осадча (Тетяна Фарина), співак Олег Винник (Денис Чеверда), співак Дзідзьо (Олександр Бернак), співачка Оля Полякова (Людмила Ланевич). Не обійшлося свято також без Діда Мороза та Снігуроньки, які привітно вітали присутніх з наступаючим Новим роком, виконали пісню, запрошували до танцю гостей свята та пригощали солодощами дітей.

Також лунали пісні для глядачів від ансамблю «Мар’яночка» («Новогодние игрушки», «Замчательный сосед»), Ірини Пилипчук («Палала», «Але ж  я тебе любила»), Вікторії Каращук («Зима», «Белая зима»), Світлани Ковальчук та Тетяни Фарини («Дед Мороз»), Світлани Ковальчук та Людмили Ланевич («Белая вьюга») та інші.

Глядачі були задоволенні та отримали масу позитивних емоцій від перегляду міні-сценок: «Секретна база з підготовки Дідів Морозів», «У знахарки», «У поїзді». 

Для мешканців села був проведений розіграш новорічної лотереї, де розігрувалися призи, а її учасники були дуже задоволенні виграшем.

Закінчився новорічний вечір в Маринській громаді, виконанням пісні «Україна колядує». Всі присутні на святі залишилися задоволені концертом, та були запрошені на святкову дискотеку. « повернутися до списку новин