Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Спільна зустріч селищного голови з орендарями земель сільськогосподарського призначення!

19 грудня в залі засідань Горностаївської селищної ради відбулась зустріч голови Горностаївської громади Ляхна Дмитра Валерійовича з сільгоспвиробиниками, які на правах оренди використовують ділянки для ведення товарного виробництва та фермерських господарств Горностаївської громади.

Головною метою зустрічі було обговорення підвищення ставок орендної плати згідно тих, що затверджені рішенням ХІХ сесії селищної ради від 29.05.2019 № 920.

Згідно доручення голови Херсонської ОДА Гусєва Ю.В. розміри орендних ставок, при переглядані договорів, мають становити 12 % від грошової оцінки землі.

Але розіміючи нелекий труд сільгоспвиробників та рівень ризику мешканців, що ведуть сільськогосподарську діяльність, було вирішено переглядати умови договорів встановлюючи ставки, що затверджені вищевказаним рішенням Горностаївської селищної ради.

Зменшення загальнодержавної нормативної грошової оцінки землі, зменшення фінансування бюджетних установ за рахунок державних коштів та утримання їх за рахунок місцевого бюджету стали головними факторами прийняття рішення щодо діалогу з місцевими орендарями.

Варто зазначити, що кошти від сплати оренди стовідсотково надходять до селищного бюджету.

Сподіваємось на порозуміння аграріїв громади, з метою належного матеріального забезпечення та розвитку громади« повернутися до списку новин