«Нічка зорі розсипає,всі чекають Миколая»

Дата: 23.12.2019 10:26

Весело і гамірно було в Горностаївській селищній дитячій бібліотеці 19 грудня ,в день Святого Миколая. Цей день є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи.

Аби подарувати дітям радість та веселий настрій, працівники бібліотеки організували і провели загадкову торбинку «Нічка зорі розсипає,всі чекають Миколая». Гостями бібліотеки в цей день були учні молодших класів Заводівського НВК.

В святково прикрашеній залі бібліотеки на них чекали: чарівна ялинка та ілюстрована  виставка-конкурс «Миколая щедре свято,подарунками багате».

В цій затишній, святковій атмосфері з уст маленьких читачів лунали пісні, вірші. Впродовж свята дітлахи відповідали на питання мультимедійної вікторини «Зимова круговерть» та приймали участь у різноманітних іграх, де кожна дитина проявила свої творчі здібності і отримала величезне задоволення.

В кінці свята маленькі читачі переглянули презентацію «Святий Миколай, до нас завітай!» та всі разом виконали пісню « Ой,хто,хто Миколая любить».

Всі діти були слухняними упродовж року і тому отримали святкові подарунки від Святого Миколая.

Бібліотечний захід завершився і наші маленькі гості з позитивними емоціями розійшлися по домівках.

Хай кожне зимове свято приносить дітям радість ,задоволення, пізнання нового.

Бажаємо усім читачам та їх родинам веселих свят,щастя,миру і здоров’я!